سانترال پاناسونیک KX-TDA620

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به ارتباطات داخلی و خارجی سازمان ها وجود سیستم سانترال بسیار ضروری می باشد... با عنوان : سانترال پاناسونیک KX-TDA620 بخوانید :

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به ارتباطات داخلی و خارجی سازمان ها وجود سیستم سانترال بسیار ضروری می باشد. این سیستم توانایی مدیریت چند خط شهری و داخلی را دارا می باشد.
شرکت فاطر رسانور با ارائه ی انواع مدل های سانترال پاناسونیک به عنوان نمایندگی پاناسونیک در بین متقاضیان این دستگاه شناخته شده و از اعتبار ویژه ای برخوردار است.
مدل های سانترال پاناسونیک بسیار متنوع می باشد که پیشنهاد ما به شما این است که بر حسب نیاز و تعداد خطوط شهری و داخلی خود و با راهنمایی های شرکت فاطر رسانور دستگاه مناسب را انتخاب نمایید. شرکت ما امکان نصب و راه اندازی و پشتیبانی دستگاه شما را نیز فراهم می نماید.
سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA620 یکی از محبوب ترین مدل ها می باشد که دارای قابلیت ارتقا با 11 جای کارت می باشد. همچنین این دستگاه توانایی مدیریت حداکثر 640 خط شهری و 640خط داخلی آنالوگ و 960 خط داخلی دیجیتال را دارد.
برای اطلاع بیشتر از ویژگی های این مدل از سانترال پاناسونیک و سایر مدل ها بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
سانترال پاناسونیک KX-TDA620

نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیکسانترال,مرکز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونیک,پاناسونیک,نمایندگی پاناسونیک,...
ما را در سایت نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک دنبال می کنید

نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 193 تاريخ : سه شنبه 5 خرداد 1394 ساعت: 16:59