گوشی تلفن بی سیم مدل KX-TG9381-9382

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : شرکت فاطر رسانور نمایندگی پاناسونیک با ارائه ی محصولات اداری و ارتباطی پاناسونیک توانسته به سرعت در ... با عنوان : گوشی تلفن بی سیم مدل KX-TG9381-9382 بخوانید :

شرکت فاطر رسانور نمایندگی پاناسونیک با ارائه ی محصولات اداری و ارتباطی پاناسونیک توانسته به سرعت در منازل و ادارات و شرکت ها راه یابد.
محصولات پاناسونیک با تنوع و کیفیت بالایی تولید می شوند که همسو با پیشرفت تکنولوژی، مدل های جدیدتری تولید می شوند. گوشی تلفن بی سیم مدل KX-TG9381-9382 از جمله ی این مدل هاست.
اکثر مشتریان  تقاضای گوشی بی سیمی دارند که با کمترین تداخل با فرکانس سایر سیستم های بی سیم به کار خود ادامه دهند و هنگام تماس نویز ایجاد شود. گوشی تلفن بی سیم مدل KX-TG9381-9382 با بهره گیری از تکنولوژی DECT 6.0 این امکان را فراهم می نماید.
همچنین وارد کردن شماره تماس مخاطبان در تلفن یکی از دغدغه های مشتریان می باشد که این مدل از تلفن بی سیم پاناسونیک با انتقال دفترچه تلفن از تلفن همراه از طریق بلوتوث این مشکل را حل نموده است.
امکان اتصال هدست از طریق بلوتوث برای کسانی که مدت طولانی از گوشی تلفن استفاده می نمایند از ملزومات است که در این مدل وجود دارد.
از نمونه های دیگر ویژگی های این مدل می توان به موارد زیر اشاره نمود:
•    امکان استفاده از 2 خط تلفن
•    دارای قابلیت شماره انداز (CID) با انتخاب زنگ دلخواه
•    قابلیت افزایش تا 6 گوشی
تفاوت دو مدل KX-TG9381 و KX-TG9382 در تعداد گوشی ها می باشد که مدل KX-TG9381 دارای یک گوشی بیسیم و مدل KX-TG9382 دارای 2 گوشی بیسیم می باشد.
برای اطلاع بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
گوشی تلفن بی سیم مدل KX-TG9381-9382


نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیکگوشی تلفن, تلفن پاناسونیک,تلفن بی سیم,تلفن بی سیم,گوشی پاناسونیک,بی سیم پاناسونیک,تلفن بی سیم پاناسونیک,تلفن بیسیم پاناسونیک,تلفن پاناسونیک بی سیم,گوشی بی سیم,...
ما را در سایت نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک دنبال می کنید

نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 171 تاريخ : سه شنبه 5 خرداد 1394 ساعت: 17:01