تلفن سانترال KX-DT 343

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : تلفن سانترال یا pbx Private Branch Exchange)) یک شبکه تلفن خصوصی است که در درون شرکتها یا سازم... با عنوان : تلفن سانترال KX-DT 343 بخوانید :

تلفن سانترال یا pbx  Private Branch Exchange)) یک شبکه تلفن خصوصی است که در درون شرکتها یا سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم تلفن سانترال این امکان را به شما میدهد که بدون مشغول بودن خط تلفن با سایر قسمت ها مکالمه تلفنی برقرار کنید.
تلفن سانترال شماره های شهری، شماره تلفن های دریافت شده از شرکت مخابرات یا PSTN سازمان را بین کاربران به اشتراک می گذارد و امکان استفاده از خطوط شهری را برای همه کاربران فراهم می کند. کاربرد تلفن سانترال را می توان  در ,بیمارستان ها,شرکت ها,هتل ها, ادارات و بسیار موارد دیگر یافت.در این زمینه شرکت فاطر رسانور تلفن سانترال KX-DT 343 را با قابلیت هایی فراوانی به شما عرضه می نماید از جمله : نمایشگر  3 سطری نورانی ، 24 کلید CO قابل برنامه ریزی، کنسول  60  DSS (اختیاری  390 KX-DT )، ماژول بلوتوث (اختیاری  307 KX-NT) و بسیاری قابلیت های دیگر,جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
تلفن سانترال KX-DT 343

نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیکسانترال,مرکز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونیک,پاناسونیک,نمایندگی پاناسونیک,کامتل,نماینده پاناسونیک,پاناسونیک ایران,...
ما را در سایت نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک دنبال می کنید

نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 114 تاريخ : يکشنبه 3 خرداد 1394 ساعت: 16:54