قابليت اتصال تلفن بي سيم به Outlook در مدل هاي KX-TG9471/9472 | بلاگ

قابليت اتصال تلفن بي سيم به Outlook در مدل هاي KX-TG9471/9472

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 اگر تلفن بي سيم پاناسونيک نظير مدل هاي KX-TG9471/9472 را خريداري کرده ايد به شما توصيه مي کنيم اين مقاله را حتماً تا انتها بخوانيد، چرا که قصد داريم کارآمدترين قابليت آن، يعني امکان اتصال و يکپارچه سازي با نرم افزار Outlook مايکروسافت را مورد بررسي قرار داده و به شما در سهولت استفاده از آن کمک کنيم.
همانطور که مي دانيد کاربرد اصلي نرم افزار Outlook ارسال و دريافت نامه هاي الکترونيکي است اما امکانات ديگري همچون تقويم، دفترچه يادداشت، دفترچه تلفن و ... نيز دارد که پاناسونيک از ليست مخاطبين آن براي برخي از تلفن هاي بيسيم خود بهره گرفته است. با امکان اتصال به دفترچه تلفن Outlook، شما مي توانيد به ليست مخاطبين خود مراجعه کرده و شماره گيري کنيد و سپس با استفاده از گوشي تلفن مکالمه کنيد و يا در مواقعي که فردي با شما تماس مي گيرد اطلاعات کامل او را بر روي صفحه کامپيوتر خود ديده و با تلفن بيسيم به آن پاسخ دهيد.
براي راه اندازي و بکارگيري اين قابليت لازم است ابتدا نرم افزار Outlook را بر روي سيستم خود نصب کرده و پس از نصب پلاگين مربوطه (Telephone Plug-in)، بيس گوشي را از طريق کابل mini USB به کامپيوتر متصل کنيد، بدين ترتيب شما مي توانيد از روي دفترچه تلفن Outlook خود شماره گيري کرده و از طريق بيس گوشي صحبت کنيد و در هنگام دريافت تماس نيز با باز شدن پنجره بر روي صفحه نمايش از داشتن تماس آگاه شويد.
نيازمندي هاي سيستمي

براي استفاده از اين قابليت سيستم عامل کامپيوتر شما بايد از ميان ويندوز XP سرويس پک 3 يا بالاتر (فقط نسخه 32 بيتي)، ويندوز Vista سرويس پک2 يا بالاتر، ويندوز7 سرويس پک 1 يا بالاتر بوده و Outlook 2003 سرويس پک3 يا بالاتر يا 2007 سرويس پک 2 به بالا و يا Outlook 2010 نصب شود.

براي ديدن ادامه مقاله به لينک زير مراجعه نماييد:

قابليت اتصال تلفن بي سيم به Outlook در مدل هاي KX-TG9471/9472

 

مقاله,مقاله آموزشی,مقالات,مقالات آموزشی,گوشی تلفن, تلفن پاناسونیک,تلفن بی سیم,تلفن بی سیم,گوشی پاناسونیک,بی سیم پاناسونیک,تلفن بی سیم پاناسونیک,تلفن بیسیم پاناسونیک,تلفن پاناسونیک بی سیم,گوشی بی سیم,...
نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 195 تاريخ : دوشنبه 28 ارديبهشت 1394 ساعت: 16:42

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :