نمایش راهکارهای جامع AV حرفه ای 4K پاناسونیک در نمایشگاه CABSAT 2015

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : پاناسونیک از تأمین کنندگان برجسته در زمینه ی راهکارهای برودکست و تصاویر ویدئویی حرفه ای می باشد. نوآ... با عنوان : نمایش راهکارهای جامع AV حرفه ای 4K پاناسونیک در نمایشگاه CABSAT 2015 بخوانید :

پاناسونیک از تأمین کنندگان برجسته در زمینه ی راهکارهای برودکست و تصاویر ویدئویی حرفه ای می باشد. نوآوری پاناسونیک در این بخش، با محصولات جدید و ابتکاری که نقش محوری را در صنعت رادیو و تلویزیون و تولیدات آن ایفا می کنند، نشان داده شده است.
برودکست و محدوده ProAV پاناسونیک، برخی از محصولات صنعتی با بهترین اجرا و کارآیی را ارائه می دهد. مجموعه کاملی از محصولات برودکست و ضبط تصاویر HD حرفه ای پاناسونیک، راهکارهای جامع و کاملی را برای استودیو های ضبط، برودکست و پخش خارجی فراهم می نماید.
پاناسونیک به عنوان تولید کننده ی محصولات با کیفیت عالی در صنعت برودکست و ارتباطات جهانی، حضور توانمندی در نمایشگاه CABSAT 2015 (که از برترین رویدادها در زمینه ی برودکست، رسانه های دیجیتال و ماهواره می باشد) داشت.
پاناسونیک با شرکت در این نمایشگاه، فرصت مناسبی را برای به نمایش گذاشتن طیف گسترده ای از محصولات خود، شامل راهکارهای جامع AV حرفه ای 4K را بدست آورد.
از نکات برجسته و کلیدی در این نمایشگاه راه اندازی محصولات 4K نظیر دوربین های Varicam(R) 35 و Varicam HS (دوربین های سرعت بالا) پاناسونیک می باشد.
Varicam 35 نسل جدید Varicam اصلی است، که امکانات V-log گاما را جهت پوشش طولی و عرضی دارا می باشد. علاوه بر آن، این دوربین توانایی ضبط همزمان با دو فرمت و کدک مختلف به همراه تابع درجه بندی رنگ در داخل دوربین که آن را قادر می سازد عملیات ضبط تصاویر با فرمت 4K به صورت اصلی و فرمت HD به صورت همزمان به همراه درجه بندی رنگ آغاز نماید که این امر تا حد زیادی موجب ساده شدن جریانات کاری در شرکت های تهیه کننده می شود.
Varicam35 دارای سنسور تصویر تازه توسعه یافته Super35mm بوده که به کمک آن می توان در نرخ فریم متغییر تا 120 فریم در ثانیه (fps) تصویر برداری نمود که انواع فرمت های ضبط از جمله 4K و UHD در AVC-ULTRA و 2K و 1080p HD در AVC-Itra100 را فراهم می نماید.

برای دیدن ادامه خبر و ویدئو به لینک زیر مراجعه نمایید:

نمایش راهکارهای جامع AV حرفه ای 4K پاناسونیک در نمایشگاه CABSAT 2015

لینک ویدئو

 

نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیکپاناسونیک,نمایندگی پاناسونیک,کامتل,نماینده پاناسونیک,پاناسونیک ایران,سایت پاناسونیک,محصولات پاناسونیک,خبر,اخبار پاناسونیک,خبر پاناسونیک,اخبار,...
ما را در سایت نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک دنبال می کنید

نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 155 تاريخ : يکشنبه 6 ارديبهشت 1394 ساعت: 16:53