ویدئو پروژکتور مدل PT-LX30h

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : همگام با تکامل ویدئو پروژکتور، کاربردهای آن نیز با توجه نیازهای متفاوت کاربران، افزایش چشمگیری... با عنوان : ویدئو پروژکتور مدل PT-LX30h بخوانید :

همگام با تکامل ویدئو پروژکتور، کاربردهای آن نیز با توجه  نیازهای متفاوت کاربران، افزایش چشمگیری داشته است. علاوه  بر آن ، حوزه استفاده از دیتا پروژکتور به بسیاری از مراکز دولتی، تحقیقاتی و پژوهشی، مراکز نظامی و عملیاتی، تجارت و دموی محصولات و خدمات،  نیز توسعه یافته است. با توجه به کاربران  و  سلیقه های متفاوت در انتخاب ویدئوپروژکتور امکاناتی که هر دستگاه پروژکتور دارد متمایز از دیگر قابلیت ها می باشد..شرکت فاطررسانور نماینده محصولات مخابراتی پاناسونیک با  بررسی نیازهای کاربران خود  ویدئوپروژکتور PT-LX30h به شما عرضه می نماید این دستگاه با تکنولوژی ساخت LCD،شدت روشنایی با کیفیت عالی 3000 انسی لومنز،کنتراست 2500:1،طول عمر لامپ تا 4000ساعت،وزن 2.9 کیلوگرم و هم چنین ورودی صدا،شبکه،ورودی ویدئو و لوازم جانبی پاسخگوی نیاز های شما خواهد بود.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
ویدئو پروژکتور مدل PT-LX30h

نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیکپروژکتور,ویدئوپروژکتور,ویدیوپروژکتور,ویدئوپروژکتور,دیتا پروژکتور,پروژکتور,ویدئودیتاپروژکتور,قیمت پروژکتور,...
ما را در سایت نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک دنبال می کنید

نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 191 تاريخ : شنبه 23 اسفند 1393 ساعت: 18:25