تلفن wifi و آنتن DECT

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : کلمه دکت مخفف DECT =Digital Enhanced Cordless Telecommunications می باشد. فناوری دکت ، فناوری است که... با عنوان : تلفن wifi و آنتن DECT بخوانید :

کلمه دکت مخفف DECT =Digital Enhanced Cordless Telecommunications می باشد. فناوری دکت ، فناوری است که در تلفن های جدید خطوط ثابت تعبیه شده است تلفن های DECT وسایلی هستند که برای برقراری اتصال از طریق خط تلفن به وسیله ی اتصال بدون سیم گوشی و پایه مورد استفاده قرار می گیرند. فناوری آنالوگ استفاده شده در مدل های جدید تلفن بی سیم منجر به بالا رفتن کیفیت صدا شده است. این فناوری با فرکانس هاي (1880 – 1900) مگا هرتز کار مي کند. فناوری DECT هم در سیستمهای تلفنی آنالوگ و هم در مراکز تلفن VoIP قابل به کارگیری است.
تلفن Wifi از تکنولوژی اینترنت بی سیم برای برقراری تماس تلفنی استفاده می کند. گوشی‌های‌‌WiFi بر خلاف سیستم DECT به هیچ آنتن خاصی وابسته نیستند و با Accsses point موجود وارد شبکه محلی شده و به مرکز تلفن VoIP متصل می‌شوند.
سیستم wifi و آنتن DECT شرکت فاطررسانور با فراهم کردن بستر ارتباطی پاسخگوی کارمندان و یا مدیرانی است که  نیاز به حضور در قسمت های مختلف شرکت را دارند و  هم چنین هم زمان پاسخگوی تماس های ورودی خود نیز می باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
تلفن wifi و آنتن DECT

نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیکIp,Voip,گوشی,تلفن,Ip phone,گوشی تلفن,تلفن اینترنتی,تلفن ip,تلفن voip,سیستم voip,مرکز تلفن ip,سانترال voip,گوشی voip,سانترال ip,فاطررسانور,...
ما را در سایت نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک دنبال می کنید

نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 226 تاريخ : سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت: 16:39