دوربین مدار بسته

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند م... با عنوان : دوربین مدار بسته بخوانید :

دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می روند این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد.

تکنولوژی دوربین مدار بسته نظارت تصویری برای پیشگیری از دست دادن اموال با ارزش را در پی دارد. این تکنولوژی یکی از ابزارهای مدیریت است. مدیران کارخانه ها و فروشگاهها برای تدوین شواهد دیداری ثبت شده و همچنین مشاهده آن از کیلومترها دورتر از این سیستم استفاده می نمایند.

دوربین های مدار بسته از نظر نوع سیگنال به دو تکنولوژی آنالوگ و IP تقسیم می شوند.

برای ارسال و دریافت تصویر در دوربین آنالوگ از امواج آنالوگ استفاده می شود و در دوربین IP از امواج دیجیتال استفاده می شود.

شرکت پاناسونیک دارای سابقه ای غنی در تولید تجهیزات امنیتی می باشد. این شرکت قادر به ارائه ی سری آنالوگ و IP دوربین های دام، دوربین صنعتی، دوربین اسپید دام، دستگاه ضبط DVR و NVR می باشد.

شرکت فاطر رسانور نمایندگی رسمی پاناسونیک توانسته در این راستا خدمات شایانی را به مشتریان خود ارائه دهد. از جمله ی این خدمات می توان به فروش، نصب و اجرای انواع دوربین های مدار بسته ی پاناسونیک و دستگاه ضبط DVR و دستگاه ضبط NVR اشاره کرد. برای کسب اطلاع بیشتر از این محصول و سایر محصولات شرکت فاطر رسانور می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دوربین مدار بسته

نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک...
ما را در سایت نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک دنبال می کنید

نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 171 تاريخ : دوشنبه 1 دی 1393 ساعت: 12:15