صندوق صوتی اصل

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

صندوق صوتی (VoiceMail) همان منشی تلفنی می باشد که از امکانات و ویژگی های بارزی برخوردار است. سرویس صندوق  صوتی سالهاست که روی شبکه تلفن ثابت شهری (PSTN) ارائه می شود. هم چنین به دلیل پاسخگویی 24ساعته، ترافیک تماس های تلفنی و نیاز به حضور فیزیکی کاربر در زمان پاسخگویی تلفن از بین رفته است و همین امر موجب صرفه جویی در هزینه و زمان و تسریع ارتباطات در بستر مخابرات می شود.شرکت فاطررسانور نماینده محصولات مخابراتی پاناسونیک به منظور تسهیل بخشیدن در این روند صندوق صوتی KX-TVM50 را به شما عرضه می نماید. از مزایای این دستگاه می توان موارد زیر را ذکر نمود: 6 کانال ارتباطی همزمان (6 تماس همزمان)، حداکثر زمان ضبط پیغام تا 8 ساعت،  تماس با شماره تلفن همراه و یا ثابت در صورت دریافت پیغام جدید و حضور نداشتن صاحب داخلی در محل کار، منوی پست صوتی و تصویری VM Menu  جهت راهنمایی کاربران، ایجاد پیغام های چند زبانه و بسیاری قابلیت های برتر جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
صندوق صوتی KX-TVM50


 

صندوق صوتی,منشی تلفنی, تلفن گویا, منشی تلفن ,صندوق پیام, نرم افزار تلفن گویا, دانلود نرم افزار تلفن گویا, سیستم تلفن گویا, کارت دیزا,...
نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 200 تاريخ : چهارشنبه 3 تير 1394 ساعت: 17:50

امروزه سازمان ها و شرکت ها به دنبال راه حلی بهینه و در عین حال سریع به منظور ایجاد یک پل ارتباطی درون سازمانی و برون سازمانی می باشند.  تسهیل در ارتباطات در زمان عدم حضور کاربر،پاسخگویی مناسب به مشتریان بدون نیاز به سرمایه‌گذاری و هزینه، عدم  محدودیت‌های زمانی و مکانی برای مخاطب در خصوص ارسال پیغام به مشترکین و بسیاری موار د دیگر می باشد.به منظور رفع این نیاز مندی ها شرکت فاطررسانور نماینده محصولات پاناسونیک، صندوق صوتی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد،این دستگاه دارای قابلیت هایی هم چون چندکانال ارتباطی همزمان (تماس همزمان(،ایجاد پیغام های چند زبانه،منوی پست صوتی و تصویری VM Menu  جهت راهنمایی کاربران،پخش پیغام اتوماتیک برای مناسبت های خاص،صندوق ضبط انتقادات و پیشنهادات و شکایات،مسیر دهی به تماس ها با شماره تلفن های خاص و از قبل مشخص شده و بسیاری ویژگی های بارز دیگر می باشد وهم چنین کاربران محترم می توانند براي صندوق هاي صوتي قابليت ها و محدوديت ها ي خاصي را در نظر بگیرند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

صندوق صوتی

صندوق صوتی,...
نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 235 تاريخ : شنبه 18 بهمن 1393 ساعت: 16:56

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت