مقالات عمومی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شما می توانید از تلفن های تک خط یا SLT، دستگاه فکس، تلفن های بیسیم و یا تلفن های اختصاصی پاناسونیک (PT) مانند KX-T7730 در شبکه ای که سیستم سانترال آن کم ظرفیت است استفاده کنید اما بسته به نوع تلفن ممکن است برخی از امکانات برایتان قابل دسترسی نباشد.
اگر تلفن های اختصاصی پاناسونیک (PT) را بکار بگیرید به کمک دکمه های خاص از پیش تعریف شده و صفحه نمایش آن، کار با دستگاه برای شما ساده تر شده و استفاده از تلفن های SLT دسترسی به امکانات مختلف را به کمک اعداد مشخص برای شما فراهم می سازد. بدیهی است اگر از تلفن های آنالوگی استفاده کنید که فاقد کلید "*" و"#" باشند امکاناتی که در فعال سازی آن نیاز به این کلیدها ست برای شما قابل دسترسی نخواهد بود.
علاوه بر این تلفن ها از کنسول DSS نیز می توانید برای برقراری ارتباط مستقیم استفاده نمائید.

سانترال,مرکز تلفن,تلفن سانترال,سانترال تلفن,سانترال پاناسونیک,پاناسونیک,نمایندگی پاناسونیک,کامتل,نماینده پاناسونیک,...
نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 293 تاريخ : شنبه 16 اسفند 1393 ساعت: 18:37
اولین نکته ای که در نصب دوربین مدار بسته باید به آن توجه شود، مکان قرار گیری دوربین از نظر میزان روشنایی است. باید دقت شود دوربین در محل تاریک در حالتی که به سمت نقطه پر نور متمرکز شده است قرار نگیرد، زیرا حتی اگر دوربین به سیستم WDR (جبران نور پس زمینه) نیز مجهز باشد باز هم کافی نبوده و محل مناسبی را برای نصب انتخاب نکرده اید و تصویر خوبی هم نخواهید داشت. علاوه بر میزان روشنایی محل نصب دوربین، فاصله دوربین تا محدوده ای که باید مورد نظارت قرار دهد نیز اهمیت دارد. روشنایی محل نصب دوربین مداربسته
جهت به حداقل رساندن تعداد دوربین ها و متعاقب آن کاهش هزینه ها، از قرار دادن چندین دوربین در مکان هایی که دید آنها دارای همپوشانی است خودداری کرده و دوربین ها را در نقاطی قرار دهید که حداقل محدوده دید مشترک با یکدیگر داشته باشند.
بعد از اینکه محل مناسب برای نصب را با در نظر گرفتن این المان ها انتخاب کردید، امکان کابل کشی به آنها را مورد ارزیابی قرار داده و از قرار دادن کابل های دوربین در مجاورت کابل برق فشار قوی بپرهیزید. تهیه کابل با کیفیت در متراژ مناسب و کابل کشی اصولی تاثیر عمده ای بر عملکرد دوربین ها خواهد داشت.

پس از ذکر نکاتی در رابطه با محل نصب دوربین، لازم است به نکاتی در رابطه با مکان قرارگیری دستگاه DVR نیز اشاره شود. دستگاه DVR به دلیل ذخیره کلیه ی تصاویر ضبط شده در خود از لحاظ امنیتی دارای حساسیت بالایی است به همین علت است که باید در مکانی مخفی قرار گیرد تا از دستبرد سارقان در امان بماند و حتی الامکان در محلی قرار گیرد که از ورود گرد و غبار و رطوبت به داخل آن جلوگیری شود.
کابل کشی دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته, قیمت دوربین مدار بسته, دوربین دید در شب, نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مدار بسته, آموزش دوربین مدار بسته ,فروش دوربین مدار بسته, خرید دوربین مدار بسته, دوربین تحت شبکه, دوربین مدار بسته بیسیم, نرم افزار دوربین مدار بسته, دوربین مدار بسته قیمت, دوربین پاناسونیک, دستگاه DVR ،دوربینهای مدار بسته, پایه دوربین, آموزش نصب دوربین مداربسته, دوربین IP،دوربین مداربسته پاناسونیک, دوربین دید در شب نظامی, دوربین مدار بسته پاناسونیک, دوربین دید در شب شکاری, دوربین آنالوگ, دوربین مدار بسته وایرلس, دوربین دام, نصب دوربین, دوربینهای مداربسته, آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه, دوربین مدار بسته کوچک, دوربین دید در شب قیمت, دوربین صنعتی, دوربین اسپید دام, دوربین مدار بسته بی سیم, نرم افزار دوربین مداربسته, نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته, دوربین مداربسته بی سیم, دوربین حفاظتی, دوربین مداربسته آنالوگ, پایه دوربین مدار بسته, دوربین مداربسته کوچک, آموزش نصب دوربین, دوربین مدار بسته آنالوگ, خرید دوربین مدار بسته بیسیم, دوربین مداربسته وایرلس, پایه دوربین مداربسته, خرید دوربین مدار بسته ارزان, تعمیر دوربین مداربسته, دوربین PTZ، تعمیرات دوربین مدار بسته, دوربین تحت شبکه پاناسونیک, دوربین های مدار بسته پاناسونیک, دوربین صنعتی دید در شب, دوربین تحت شبکه IP camera، دستگاه ضبط تصویر, دوربین IR، دوربین هوشمند, تعمیرات دوربین مداربسته, نصب و راه اندازی دوربین مداربسته,...
نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 236 تاريخ : شنبه 16 اسفند 1393 ساعت: 18:35

استفاده از روکش Rain-Wash در کاور دوربین مداربسته پاناسونیک قابلیت دید واضح تر را در این دوربین ها فراهم کرده و اجازه می دهد امنیت محدوده نصب دوربین حتی در مکان هایی که با بارش باران مواجه است و یا زمان هایی که به دوربین آب پاشیده می شود به خوبی حفظ شود، به عبارتی روکش Rain-Wash با به حداقل رساندن مات شدن تصاویر به علت بارش باران و یا وجود گرد و غبار، دید خوب در این دوربین ها را تأمین می نماید.
زمانی که یک دوربین دام معمولی در معرض قطرات باران قرار می گیرد اثرات آن بر روی کاور حبابی شکل دوربین همچنان باقی مانده و موجب تاری میدان دید می شود، اما با استفاده از روکش Rain-Wash قطرات آب پس از برخورد با کاور مسطح شده و تاری تصویر را به حداقل می رساند. علاوه بر آن پوشش مقاوم آن سبب می شود گرد و خاکی که بر روی کاور قرار گرفته به هنگام بارندگی یا قرار گیری در معرض آب به راحتی شسته شود و تصویر واضحی را ایجاد کند.
از دوربین های پاناسونیک که قابلیت Rain-Wash را پوشش می دهند می توان به مدل های WV-SW598، WV-SW396A، WV-SW395A، WV-CW590A و WV-CW594A اشاره نمود.

برای آگاهی بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

  

دوربین مداربسته پاناسونیک با روکش Rain-Wash

 

...
نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 292 تاريخ : دوشنبه 1 دی 1393 ساعت: 12:19

ویدئو پروژکتور بی سیم پاناسونیک برای بهره برداری آسان طراحی شده و قابلیت اتصال به چندین دیوایس مختلف را دارد. برای این کار نیاز به هیچ کابلی نداشته و به راحتی نصب و راه اندازی می شود. شرکت کنندگان در جلسات بدون اینکه مجبور باشند از کابل های دست و پا گیر برای اتصال سیستم خود به ویدئو پروژکتور استفاده کنند به راحتی از هر جایی و بصورت بیسیم به آن متصل می شوند .
علاوه بر آن تعداد نامحدودی از کاربران می توانند به کمک ویدئو پروژکتورهای بیسیم Miracast نظیر مدل های (PT-VW345NZ/PT-VX415NZ) از طریق PC، تبلت و تلفن اندروید سازگار با این قابلیت، هر آنچه در صفحه نمایش آنها وجود دارد از قبیل تصاویر Full-HD وب سایت ها، استریم های ویدیوئی آنلاین و اسناد پاور پوینت بصورت همزمان و بدون اینکه به شبکه Wi-Fi دسترسی داشته یا بصورت کابلی به اینترنت متصل شده باشند در صفحه نمایش ویدئو پروژکتور مشاهده نمایند.

* به کمک نرم افزار های ویدئوپروژکتور وایرلس پاناسونیک برای اپلیکیشن های اندروید و ios شما می توانید داده های خود را به راحتی از دیوایس های اندرویدی وios به ویدئوپروژکتور بیسیم پاناسونیک در قالب فایل های پاورپوینت، PDF، JPEG و فایل های دیگر ارسال کنید و با به اشتراک گذاشتن آنها در یک صفحه نمایش بزرگ شکل جدیدی از یک ارائه جذاب را تجربه کنید.
( این نرم افزارها را می توانید بصورت رایگان از Google Play و AppStore دریافت نمایید.)

 

* از جمله ویژگی های این ویدئو پروژکتورها، سازگاری با ios7، قابلیت ارسال اسناد با فرمت های مختلف
(DOC,PPT,PDF,JPGو...) ،دارا بودن تابع نشانگر و اشاره گر، امکان نمایش چندین تصویر بصورت همزمان و... می باشد.

  *انتقال آسان داده ها از یک کامپیوتر شخصی دارای قابلیت LAN بیسیم، به ویدئو پروژکتور با استفاده از نرم افزار مدیریت چند منظوره بیسیم ME 6.0 امکان پذیر شده است. این نرم افزار توسط ویندوزXP، ویستا، Win7، Win8 و مکینتاش پشتیبانی می شود و به کمک آن می توانید فایل های صوتی را نیز انتقال دهید. آخرین ورژن این نرم افزار تا حد زیادی موجب کوتاه تر شدن زمان شروع و افزایش سرعت تبادل اطلاعات شده و دارای رابط گرافیکی کاربر ساده تر می باشد که کار با آن را راحتر کرده و موجب ارائه ای موثر و انعطاف پذیر می شود.

-- دانلود نرم افزار مدیریت چند منظوره بیسیم ME 6.2 برای ویندوز

-- دریافت جدیدترین نسخه ی این نرم افزار

در این ویدئوپروژکتورها می توان تا 16 تصویر از PC های مختلف را بصورت همزمان دریافت و به نمایش گذاشت و بدین ترتیب از مشارکت چندین نفر در برگزاری جلسات بهره برد.

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

چرا ویدئوپروژکتور بیسیم پاناسونیک

مقاله,پروژکتور،ویدئوپروژکتور،ویدیوپروژکتور،ویدئوپروژکتور،دیتا پروژکتور،پروژکتور،ویدئودیتاپروژکتور،قیمت پروژکتور,...
نویسنده : شرکت فاطر رسانور بازدید : 324 تاريخ : دوشنبه 1 دی 1393 ساعت: 12:22

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت